Święto ciężarowców po raz kolejny w Bielsku-Białej

Nazwa: XXI Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym i X Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym
Termin: 22- 23 marca 2024 r.
Miejsce: Hotel Szyndzielnia, al. Armii Krajowej 220, Bielsko-Biała

W marcu po raz kolejny siłacze z całego kraju będą rywalizować na sztangach w stolicy Podbeskidzia.

Jak co roku, początkiem wiosny Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy zorganizuje Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym połączone z Otwartymi Integracyjnymi Mistrzostwami Śląska w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. To już XXI edycja ogólnopolskich zawodów i jubileuszowa X edycja mistrzostw Śląska.

Do Hotelu Szyndzielnia w Bielsku-Białej w dniach 22-23 marca 2024 r. przybędzie ponad setka sportowców ze Śląska i nie tylko. W wydarzeniu będą mogły wziąć udział zarówno osoby niepełnosprawne jak i pełnosprawne. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZKFiTS i IPF. Zawodnicy zostaną klasyfikowani w kategoriach wagowych z podziałem na mężczyzn i kobiety, a w mistrzostwach Śląska również w kategoriach wiekowych. Współorganizatorem zawodów jest Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Zapisy na zawody będą prowadzone elektronicznie na stronie www.eurobeskidy.org.pl. Nabór ruszy w lutym, warto więc śledzić stronę Organizatora.

Zawody dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Info i fot. Stowarzyszenie Eurobeskidy

Data publikacji: 29.01.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również