Zaproszenie dla narciarskich biegaczy

Zaproszenie dla narciarskich biegaczy

Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne Start w Bielsku-Białej zachęca do uczestnictwa w Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Biegowym Niepełnosprawnych, które odbędą się 1 lutego 2014 roku na lotnisku w Aleksandrowicach w Bielsku-Białej.

Nasza organizacja postanowiła reaktywować mistrzostwa po 18. latach i uczynić Bielsko gospodarzem tego potrzebnego przedsięwzięcia i rywalizacji. Narciarstwo biegowe cieszy się rosnącą popularnością, a w kadrze narodowej mamy tylko cztery osoby, ze słynną Katarzyną Rogowiec na czele. Zauważamy wyraźną i naglącą potrzebę zainicjowania działań mających na celu popularyzację tej dyscypliny wśród niepełnosprawnych celem wyłaniania przyszłych mistrzów Polski i przyszłych adeptów olimpijskich.

Pragniemy zaznaczyć, że zapewniamy potrzebny sprzęt, jednak prosimy
o poinformowanie nas o takiej potrzebie.  Aby uzyskać więcej informacji dotyczących mistrzostw prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w razie pytań prosimy o  kontakt e-mailowy (startbielsko@tlen.pl). Gorąco zachęcamy do udziału w nadchodzących mistrzostwach!

W Mistrzostwach weźmie udział między innymi znana biegaczka Katarzyna Rogowiec, powołana do kadry na Paraolimpiadę w Soczi, w narciarstwie biegowym.

W ich trakcie zaplanowano liczne atrakcje:

– zajęcia fitnessu na śniegu prowadzone przez profesjonalnego trenera fitness Kon­rada Keipera,

– zajęcia zumby na świeżym powietrzu, prowadzone przez Annę Kubalę,

– stanowiska z gastronomią,

– spotkania z kadrą paraolimpijczyków powołanych na igrzyska olimpijskie w Soczi.

Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu, program i regulamin udziału jest do pobrania TU.

Pyta­nia można posyłać na mail: starbielsko@tlen.pl

 

Info: BZSR Start Bielsko-Biała

Data publikacji: 15.01.2014 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również