„Andrzejkowe szaleństwo”

„Andrzejkowe szaleństwo"

29 listopada w dyskotece Lunatyk w Kuźnicy Grabowskiej bawiło się 160 osób z 9 ośrodków – warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowych domów samopomocy. Integracyjną zabawę andrzejkową zorganizował Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Fundację Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie" w Kaliszu.

Obok prezesa fundacji Stanisława Bronza i przewodniczącego Rady Nadzorczej fundacji Jana Szczepankiewicza gośćmi były Zofia Witkowska, starosta powiatu ostrzeszowskiego, a także Marianna Powązka, członek zarządu powiatu, na co dzień zajmująca się sprawami pomocy społecznej oraz współpracą z warsztatami terapii zajęciowej i środowiskowymi domami samopomocy.

Znane rytmy i utwory, wystrój lokalu, kolorowe wnętrze pełne efektów świetlnych sprzyjały doskonałej zabawie. Dla uczestników przygotowano mnóstwo słodkości i przekąsek. Chętni mogli wziąć udział w konkursach, w trakcie których śmiechu i zabawy nie było końca. Uczestnicy obdarowani zostali upominkami, a zwycięzcy nagrodami i prezentami ufundowanymi przez prezesa fundacji „Miłosierdzie”.

Tekst i fot. Mariusz Patysiak (Fundacja „Miłosierdzie”)
Data publikacji: 11.12.2018 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również