Integracyjny warsztat fotograficzny

Ostatnie wolne miejsca czekają na osoby zainteresowane udziałem w towarzyszącym 9. Europejskiemu Festiwalowi Filmowemu Integracja Ty i Ja warsztacie fotograficznym.

Warsztat rozpocznie się 31 maja br. w obiektach Uzdrowiska Połczyn i potrwa do 6 czerwca.

Jest to przedsięwzięcie adresowane do miłośników fotografii – amatorów, którzy posiadają już własny dorobek twórczy. Pod okiem fotografików z Bałtyckiej Szkoły Fotografii będą doskonalić technikę fotografowania w studiu i w plenerze, poszerzą wiedzę na temat wykorzystania światła w fotografii, kompozycji kadru, rozwiną także umiejętności w zakresie portretowania.

Najlepsze fotografie, które powstaną podczas warsztatu zostaną zaprezentowane na wystawie towarzyszącej Europejskiemu Festiwalowi Filmowemu Integracja Ty i Ja, który odbędzie się w terminie 4-8 września br. w Koszalinie.

Zainteresowani udziałem w warsztacie mogą się kontaktować z biurem organizacyjnym Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja. Kontakt na stronie www.integracjatyija.pl .

Warsztat organizują: Koszalińskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne i Koszalińska Biblioteka Publiczna we współpracy z Uzdrowiskiem Połczyn S.A.

Info: EFF Integracja Ty i Ja

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również