Zakończenie Dni wiedzy o osobach głuchoniewidomych

Zapraszamy na spotkanie online kończące „Dni wiedzy o osobach głuchoniewidomych im. Helen Keller 2020”. Odbędzie się ono na platformie zoom, w piątek, 3 lipca w godzinach 18-19.Pokój będzie otwarty już od 17.50 aby wszyscy mogli spokojnie wcześniej  do niego dołączyć.

Oto link do wydarzenia:

https://us04web.zoom.us/j/8015146507?pwd=Q3VuZ0FjbDdHdE1QUEcycHExa1kyZz09

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy, będą też napisy.

Zarys programu:

– kilka słów o Helen Keller, najbardziej znanej na świecie, niezwykłej osobie głuchoniewidomej,

– krótka rozmowa z s. Agatą ze zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża o Krystynie Hryszkiewicz – polskiej głuchoniewidomej, która podobnie jak Helen nic nie widziała i nic nie słyszała,

– reportaż o Krystynie Hryszkiewicz z udziałem siostry Ludwiki, z tego samego zgromadzenia, która miała kontakt z Krystyną przez 50 lat,

– promocja niezwykłej, pięknej książki autorstwa siostry Lidii Witkowskiej , również ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża o Krystynie. Książka jest już do kupienia w internecie, ale 5 egz. z osobistą dedykacją autorki będzie do zdobycia za darmo w trakcie spotkania. Będą ją mogły zdobyć osoby, które obejrzą wspomniany powyżej reportaż, warto więc skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji. Zapraszam!

Dalsze informacje będą pojawiały się sukcesywnie na facebooku, na stronie „Głuchoniewidomi – poznajmy się”: https://www.facebook.com/G%C5%82uchoniewidomi-poznajmy-si%C4%99-103872208045748.

pr/,  grafika fanpage Głuchoniewidomi – poznajmy się

Data publikacji: 03.07.2020 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również