II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych – Opole 2021

Opolski Okręg Polskiego Związku Niewidomych poinformował na swym fanpage’u, że intensywnie pracuje nad organizacją II Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Osób Niewidomych – Opole 2021.

Finałowy koncert Przeglądu zaplanowano na dzień 21 września br. w godzinach popołudniowych. Odbędzie się on w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera.

Laureaci trzech pierwszych miejsc, oprócz innych nagród, zostaną zakwalifikowani do piątej edycji Lions World Song Festival for the Blind, który odbędzie się w Krakowie jesienią br.

Organizatorzy już teraz proszą niewidomych i słabowidzących wokalistów i wokalistki o przygotowanie się do zgłoszenia. Nagrania demo w formacie mp3 można wysyłać na adres e-mail: pzn_opole@op.pl, a płyty CD pocztą na adres: Polski Związek Niewidomych Okręg Opolski, ul. Tadeusza Kościuszki 25/1, 45-063 Opole.

Szczególnie premiowane będą własne kompozycje. Ze względów organizacyjnych nie będą przyjmowane zgłoszenia zespołów. Więcej szczegółów wkrótce na: https://www.facebook.com/Polski-Zwi%C4%85zek-Niewidomych-Okr%C4%99g-Opolski-222207817796200/ .

tuk/

Data publikacji: 11.02.2021 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również