Dom rodzica

Dom rodzica

16 września 2010 r. w całodobowym ośrodku wsparcia psychologiczno-socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową i ich rodzin pn. DOM RODZICA odbyła się konferencja prasowa Fundacji Spełnionych Marzeń.

Okazją do spotkania była inauguracja działalności Domu. Kolejnymi tematami były projekty charytatywne: Samsung Art Master – aukcja prac konkursowych młodych polskich artystów oraz Kalendarz Charytatywny na 2011 z udziałem gwiazd, z których dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji.
Wychodząc naprzeciw problemom, z jakimi borykają się pacjenci i ich rodziny z całej Polski, przebywające na leczeniu w warszawskich dziecięcych ośrodkach onkologicznych Fundacja Spełnionych Marzeń Małgorzaty i Tomasza Osuchów, poinformowała, że uruchamia całodobowy ośrodek wsparcia DOM RODZICA.
Obiekt usytuowany jest w bardzo dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy.

1 2

Ośrodek, oprócz noclegu osobom spoza Warszawy, zapewnia m.in. wsparcie psychiczne i psychoonkologiczne dzieciom i ich rodzicom, spotkania z lekarzami onkologami, zajęcia aktywizujące dla dzieci przebywających w ośrodku, grupę wsparcia dla rodziców w żałobie, organizuje szkolenia dla wolontariuszy.

Aby wesprzeć Fundację Spełnionych Marzeń powstał projekt kalendarza, w którym występują znane artystki: Anna Czartoryska. Anna Zejdler Ibisz, Joasia Jabłczyńska, Ania Wisniewska, Iwona Guzowska, Ania Wyszkoni, Anna Dereszowska, Kasia Glinka, Magdalena Różczka, Patrycja Markowska, Ania Przybylska, Sonia Bohosiewicz. Zdjęcia do kalendarza zostały zrobione w barokowym Pałacu w Wilanowie, a jego premiera będzie miała miejsce na uroczystej gali w listopadzie 2010 r.
Więcej informacji: www.spelnionemarzenia.waw.pl

Jumar
fot. EQUI-FORMA

 

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również