IV edycja konkursu “Lider dostępności priorytetowych branż”. Ruszył nabór

Jesteś zaangażowany w upowszechnianie rozwiązań dla osób o szczególnych potrzebach? Twoje produkty skutecznie wspierają osoby niepełnosprawne oraz seniorów w codziennym życiu, poprawiając poziom i komfort ich życia oraz pozwalając im na jak największą samodzielność? Weź udział w czwartej edycji naszego konkurs „Lider dostępności priorytetowych branż” 2024.

Konkurs ma promować wysokiej jakości, nowoczesne produkty i usługi oparte na idei projektowania uniwersalnego, określane mianem „produkt dostępny”. Program wpisuje się w rządowy program „Dostępność Plus”.

„Produkt dostępny” to produkt, dzięki któremu powstają m.in. urządzenia wspomagające osoby z niepełnosprawnościami w codziennym funkcjonowaniu. Poprawia komfort życia i pozwala na możliwie jak największą samodzielność.

Terminy i zgłoszenia
Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia br. Formularz zgłoszeniowy można wysłać drogą online na adres: Joanna.Kowal@mrit.gov.pl

Masz pytania dotyczące konkursu? Zadzwoń pod numer: 22 411 97 45.

Rządowy program „Dostępność Plus” 2018−2025
Program skierowany jest do osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami i osób starszych. Jego celem jest podniesienie jakości i zapewnienie niezależnego życia.

Służyć ma temu poprawa dostępności przestrzeni publicznej, w tym architektury, transportu, produktów i usług.

Materiały
Zał_nr_1_-_Wniosek_zgłoszeniowy
Zał_nr_2_-_Karta_oceny
Zał_nr_3_-_Klauzula_informacyjna
Regulamin_-_Konkurs_Lider_dostępności_priorytetowych_branż

Info: MRiT, fot. pixabay.com

Data publikacji: 28.05.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również