Kolorowanka integracyjna promuje różnorodność

Łukasz Kufta projektuje strony internetowe oraz rozwija swoje umiejętności w zakresie marketingu online dla sektora medycznego, Jako idealista i osoba chorująca na SMA, działa także społeczne, pragnie przyczynić się do tworzenia lepszego świata.

Jedną z form jego działalności jest tworzenie kolorowanek dla dzieci, które najpóźniej do 1 września będą dostępna do bezpłatnego pobrania. Najważniejsze informacje o kolorowance są publikowane na Facebook, a zapisując się na newsletter można otrzymać pierwsze projekty, jeszcze przed oficjalną publikacją.

Kolorowanka integracyjna to unikalny projekt stworzony z myślą o promowaniu różnorodności i akceptacji niepełnosprawności. Zawiera różne sceny i postacie, które pomagają dzieciom zrozumieć i zaakceptować niepełnosprawność w różnych formach.

Kolorowanka jest przeznaczona dla wszystkich dzieci, niezależnie od ich stanu zdrowia. Jest to również wartościowe narzędzie dla pedagogów, psychologów, rodziców, szkół, przedszkoli oraz różnych organizacji społecznych i charytatywnych.

Autor zachęca do dzielenia się kolorowanką z innymi. Każde udostępnienie pomaga dotrzeć do większej liczby osób i przyczynić się do tworzenia bardziej otwartego społeczeństwa. Osoby, które chcą wesprzeć projekt, mogą kupić kawę lub przekazać darowiznę na rehabilitację i leczenie Łukasza Kufty.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Zobacz galerię…

kat/, fot i grafiki z blogu i profilu Ł. Kufty

Data publikacji: 08.07.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również