Rusza nabór do III edycji Przeglądu Wokalnych Talentów Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność

10 czerwca rusza nabór zgłoszeń do trzeciej edycji niepowtarzalnego Przeglądu Wokalnych Talentów Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność. To projekt kulturalny działającej od 2010 roku Fundacji Wygrajmy Razem z Dąbrowy Górniczej realizowany wspólnie z dąbrowskim Pałacem Kultury Zagłębia.

Do rywalizacji o atrakcyjne nagrody finansowe zapraszamy młodych, utalentowanych wokalnie solistów z całej Polski. Przegląd będzie miał 3 etapy, z których dwa (półfinał – 11 września i finał – 16 października) zostaną zorganizowane w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Uczestnicy zakwalifikowani do konkursu w pierwszym etapie (eliminacje) będą mieli za zadanie wykonanie polskich piosenek opowiadających jakąś historię. Zaśpiewają je w półfinale, a oceniać ich będzie jury składające się z profesjonalnych artystów, reprezentujących środowisko osób niewidomych. Będą to zatem prawdziwe przesłuchania w ciemno.

Finał projektu odbywać się będzie w całkowitym mroku, co stworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę wpływającą na całkowicie inną percepcję sztuki i kształtowanie wyobraźni wśród widzących odbiorców (finałowe jury, publiczność, wokaliści).

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 10 sierpnia. Regulamin, karta zgłoszenia i pozostałe dokumenty niezbędne do udziału w Przeglądzie znajdują się na stronie internetowej Pałacu Kultury Zagłębia w dziale AKTUALNOŚCI oraz poniżej:

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA

RODO

Dodatkowe pytania dotyczące konkursu będzie można kierować dzwoniąc do koordynatora projektu  (Łukasz Baruch – tel. 696094857) lub pisząc na adres konkursmwc@gmail.com

pr/

Data publikacji: 10.06.2022 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również