Spotkanie Innowacje w opiece zdrowotnej

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS i Fundacja Fundusz Współpracy zapraszają na spotkanie informacyjne Innowacje społeczne w opiece zdrowotnej, czyli jak pozyskać środki na działania w obszarze rozwoju białych miejsc pracy.

W trakcie spotkania przedstawiona zostanie Państwu oferta Inkubatora Innowacji Społecznych, którego misją jest wyszukanie i rozwinięcie najlepszych pomysłów na rozwiązanie problemów mieszkańców województwa śląskiego. Opowiemy o tym, jak można skorzystać z grantu do 45 tys. złotych na rozwinięcie pomysłu.

Ponadto w spotkaniu wezmą udział innowatorki, które pracują obecnie w Inkubatorze nad rozwijaniem swoich pomysłów z zakresu białych miejsc pracy. Opowiedzą o rozwiązaniach, jakie z pomocą Inkubatora wypracowują i planują wdrożyć w codziennej pracy.

Najbliższy nabór wniosków o grant planowany jest na grudzień 2022 r. Więcej informacji na temat działalności Inkubatora można znaleźć na stronie www.slaska.przestrzeninnowacji.pl.

Spotkanie odbędzie się w dn. 24.11.2021 r. (środa) w godzinach 14:00–16:00 w formule online, na platformie Zoom.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia na portalu Evenea: https://app.evenea.pl/event/spotkanie-innowacje.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Śląska Przestrzeń innowacji” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

pr/, fot. pexels.com

Data publikacji: 18.11.2021 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również