Firmy społecznie zaangażowane dla WTZ

Tradycyjny opłatek połączony z aukcją prac plastycznych warsztatów terapii zajęciowej odbył się w Warszawie, we wnętrzach salonu samochodowego Szewczyk.

Aukcje tam organizowane od lat cieszą się dużym zainteresowaniem, bowiem są okazją do spotkania artystów z niepełnosprawnością z szeroką publicznością, a miło jest zakupić obraz czy świąteczne stroiki bezpośrednio z rąk twórcy.

Od lat już Bożena Świątek-Stępnik, kierownik WTZ Caritas z Siedlec wraz z gospodarzem salonu Józefem Szewczykiem zapraszają na spotkania w świątecznej aurze. W tym roku uczestniczyły w nim tak znane osobistości jak aktor Janusz Gajos oraz dyrektor Opery Narodowej Andrzej Dąbrowski, były minister kultury. Licznie przybyli uczestnicy WTZ z Siedlec, Drohiczyna i Sokołowa Podlaskiego wraz z terapeutami, pokazywali swe dzieła zachęcając do ich zakupu.

Nie trzeba chyba dodawać, że wszyscy śpiewali kolędy. Niezapomniany wieczór w bożonarodzeniowym nastroju pozwolił także na zgromadzenie pieniędzy na działalność integracyjną warsztatów terapii zajęciowej.

Zobacz galerię…

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również