Akademia tenisa ogłasza nabór dla osób z dysfunkcją wzroku!

Czy wiesz, że Twoje niewidome lub słabowidzące dziecko może zostać tenisistą? I władać rakietą niczym Gerald mieczem? Zapisz je do Akademii Tenisa Niewidomych i Słabowidzących! Tu rozwinie skrzydła.

Akademia Tenisa Niewidomych i Słabowidzących (ATNIS) zaprasza dzieci i młodzież z dysfunkcją wzroku na bezpłatne zajęcia z blind tenisa w ramach projektu ,,Rakiety ATNIS”. Treningi będą odbywały się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Słabowidzących przy ul. Koźmińskiej 7 w Warszawie oraz w OSiR AS przy ul. Skarżyńskiego 6A (terminy do ustalenia).

Uczniowie Akademii będą trenować pod okiem certyfikowanego trenera tenisa ziemnego, mającego doświadczenie w pracy z osobami z dysfunkcją wzroku.

– Chcemy, by dzieci aktywnie spędzały czas i dobrze się bawiły! – mówi pomysłodawca przedsięwzięcia, Robert Zarzecki z Fundacji Widzimy Inaczej.

Zajęcia w ramach projektu będą odbywały się w terminie od 13.01 do 31.03.2020 r., ale można dołączyć w każdej chwili.

Rodziców zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt pod adresem biuro@widzimyinaczej.org.pl lub pod numerem telefonu 690062644.
Do zobaczenia na korcie!

Projekt ,,Rakiety ATNIS” – zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wzroku jest współfinansowany przez Mokotowską Fundację Warszawianka – Wodny Park.

Info: Fundacja Widzimy Inaczej
Data publikacji: 17.01.2020 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również