17. EFF Integracja Ty i Ja w formie okrojonej i hybrydowej

Drodzy Widzowie, Sympatycy i Przyjaciele!

Ze względu na sytuację związaną z epidemią i w trosce o Wasze bezpieczeństwo, jesteśmy zmuszeni zmienić formułę tegorocznego Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja i dostosować ją do obowiązujących obostrzeń. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze.

W programie festiwalu pozostaje konkurs filmowy oraz projekcje pozakonkursowe. Seanse odbędą się w sali kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, przy bardzo ograniczonej liczbie osób (do 25 procent publiczności). Obowiązują wszystkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego: noszenie maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu. Przed wejściem na salę kinową Widzom będzie mierzona temperatura, zostaniecie też poproszeni o złożenie oświadczenia o dobrym stanie zdrowia.

Spotkania z gośćmi, w tym jurorami i Małgorzatą Foremniak, odbędą się bez udziału publiczności, wyłącznie online – będzie je można obejrzeć na naszym Facebooku i kanale YouTube.

Niestety, nie odbędą się: konferencja naukowa „Kultura i niepełnosprawność” organizowana z Politechniką Koszalińską oraz towarzysząca jej wystawa „Inni czy tacy sami?”; Warsztaty Dostępności; koncert Pawła Domagały oraz wernisaż prac Mariana Mariaka (obrazy będzie można oglądać w Galerii Region).

Projekcje w kinach studyjnych (4-5 listopada) oraz Małe Festiwale Ty i Ja – odbywają się na zasadach ustalanych bezpośrednio przez organizatorów.

Mamy nadzieję, że festiwalowe filmy choć trochę wynagrodzą Wam konieczne ograniczenia, a program nie ulegnie już zmianie. Jednak gdyby tak się stało, poinformujemy Was jak najszybciej.

Zespół 17. EFF Integracja Ty i Ja

Data publikacji: 27.10.2020 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również