Prezenterka „Pytania na śniadanie” wychowuje niepełnosprawnego Leosia

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to prezenterka, szczególnie dobrze znana widzom „Pytania na śniadanie”. Dziennikarka w porannym paśmie Telewizji Polskiej prowadzi kącik show-biznesowy, w którym przedstawia najnowsze wiadomości i plotki ze świata rozrywki. W jednym z ostatnich wydań programu nieoczekiwanie przyznała, że sama jest mamą niepełnosprawnego dziecka.

– Mój Leo skończył 10 lat i wciąż wierzę w to, że powie do mnie «mamo» – powiedziała na antenie. Na te słowa błyskawicznie zareagowała Ida Nowakowska, nazywając swoją koleżankę z „PnŚ” prawdziwą bohaterką.

– My chyba nie bardzo lubimy być określani mianem bohaterów. Jeżeli dostajesz od życia wyzwanie i masz osobę, którą kochasz najbardziej na świecie, to jesteś w stanie uchylić mu nieba. Tutaj rzeczywiście potrzeba cierpliwości, wytrwałości i trzeba tym dzieciom zapewnić najlepszą opiekę, jak jest tylko możliwa. Chylę czoła przed rehabilitantami i lekarzami” – odpowiedziała na to Anna Lewandowska.

Choć Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, stara się dbać o swoją prywatność. Nie robi jednak tajemnicy z choroby swojego 10-letniego synka i na bieżąco informuje internautów o stanie zdrowia chłopca, u którego stwierdzono m.in. wadę mózgu i serca.

Ostatnio prezenterka „Pytania na śniadanie” opublikowała na InstaStories relację z urodzin pociechy, którą opatrzyła wzruszającym wpisem. „Dziesięć lat temu urodził się mój syn Leo. Mocno walczył, by być. Dwie operacje ratujące życie, kilka kolejnych, mnóstwo miesięcy w szpitalu, ponad dziewięć lat rehabilitacji. Nikt nie potrafi śmiać się tak radośnie jak on!” – można przeczytać w social mediach.

Przy okazji dziennikarka podziękowała tym wszystkim, którzy przez ostatnie lata wspierali ją w walce o zdrowie Leosia.

Oprac. em/, fot. Instagram A. Lewandowskiej

Data publikacji: 02.08.2023 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również