Koncert „Dotyk Dźwięku” – „Przeboje z najsłynniejszych musicali”

Już wkrótce w Dąbrowie Górniczej odbędzie się 15. edycja Ogólnopolskiego Koncertu Piosenki Niewidomych i Słabowidzących „Dotyk Dźwięku”. W tym roku, tematem przewodnim imprezy będą przeboje z najsłynniejszych musicali. Projekt odbędzie się w ramach Dni Dąbrowy Górniczej.

Jego pomysłodawcami są Małgorzata Gębczyńska (były pracownik Pałacu Kultury Zagłębia) i Łukasz Baruch (dąbrowski wokalista, animator kultury i działacz społeczny).

W imprezie swoje umiejętności wokalne zaprezentują artyści zaproszeni przez Fundację „Wygrajmy Razem” z całej Polski. W roli konferansjerów wystąpi Zarząd Fundacji „Wygrajmy Razem: Karolina Żelichowska i Łukasz Baruch. W repertuarze koncertu znajdą się piosenki, pochodzące z takich musicali jak: „Metro”, „Skrzypek na dachu”, „Koty” „Taniec wampirów”, czy „Upiór w operze”. Wszystkie utwory zaaranżuje zespół muzyczny ECHOTOWN akompaniujący artystom.

 14 FINAŁ - wszyscy artyści na scenie

14 FINAŁ – wszyscy artyści na scenie

Koncert „Dotyk Dźwięku” odbędzie się 1 czerwca na dużej scenie w Parku im. gen. J. Hallera (Dąbrowa Górnicza – Centrum). Start o godz. 16.00.

Organizatorami wydarzenia są: Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Fundacja „Wygrajmy Razem” w Dąbrowie Górniczej. Projekt jest współfinansowany ze środków gminy. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal magazynu „Nasze Sprawy” (https://naszesprawy.eu/). Koncert poleca ABC – ARTE.PL.

Łukasz Baruch z artystami - Prezes Fundacji dziękuje za udział w imprezie i zaprasza na kolejny Dotyk Dźwięku

Łukasz Baruch z artystami – Prezes Fundacji dziękuje za udział w imprezie i zaprasza na kolejny Dotyk Dźwięku

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Link do spotu:

pr/, fot. archiwum Fundacji „Wygrajmy Razem”

Data publikacji: 23.05.2024 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również