Spotkanie informacyjne dla osób niepełnosprawnych

Spotkanie informacyjne dla osób niepełnosprawnych

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Centrum Projektów Europejskich zapraszają osoby niepełnosprawne i ich opiekunów 25 maja br. na spotkanie informacyjne połączone z oficjalnym otwarciem nowej siedziby Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. W spotkaniu weźmie udział Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego.

pelno_spraw_plakat

W programie spotkania, które rozpocznie się o godz. 10.00 zaprezentowane zostaną działania finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego skierowane do osób niepełnosprawnych, oraz aktualnie realizowane projekty skierowane do tych osób, zaprezentowana też będzie oferta punktów informacyjnych. Na zakończenie przewidziano konsultacje indywidualne z udziałem ekspertów z Centralnego Punktu Informacyjnego, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń z uwzględnieniem pierwszeństwa dla osób niepełnosprawnych.

Zgłoszenia należy kierować na adres. spotkania@cpe.gov.pl (ze wskazaniem terminu spotkania) lub telefonicznie 22. 626 06 33 do 23 maja 2011 r.

Relację ze spotkania będzie można również obserwować na stronach internetowych: www.efs.gov.pl i www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

W Centralnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich przy ul. Wspólnej 2/4 (wejście od ul. Żurawiej 3/5), który jest dostosowany do osób niepełnosprawnych już od 26 maja będzie można uzyskać informacje nt. dotacji z Funduszy Europejskich, jak również pomoc przy rozliczeniu dotacji już przyznanych.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również