„Wiosna bez Granic – Ptaszyska 2016″

„Wiosna bez Granic - Ptaszyska 2016"

Fundacja Podróże bez Granic zaprasza osoby z niepełnosprawnością na wyjazd offroadowy – podróżniczo-terenowe otwarcie sezonu pt. „Wiosna bez Granic - Ptaszyska 2016", który odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 w okolicach Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego.

Tytuł wymowny bowiem organizatorzy dołożą wszelkich starań, by w ciągu wyjazdowego weekendu koncentrować się na jak najbliższym kontakcie z przyrodą, ciesząc się wiosną wszystkimi zmysłami, w tym podglądając ptaki na rzecznych rozlewiskach, odkrywając malownicze zakątki lasów, obserwując rozgwieżdżone niebo tam gdzie światła miast nie zakłócają widoków nad naszymi głowami, relaksując się i bawiąc w offroadowym błocie.

Grupa składać się będzie z 20 osób, w tym 12-13 osób z niepełnosprawnością oraz 2-3 asystentów, a także zespołu Podróży bez Granic i całej rzeszy kierowców – wolontariuszy z Landklinika.pl.

Termin wyjazdu: 15-17 kwietnia 2016 r, (piątek – niedziela) – spotkanie z uczestnikami z całej polski na dworcu PKP w Koninie o godzinie 17.30. Dla uczestników z Gdyni możliwy wspólny dojazd z Gdyni wraz z zespołem Fundacji.

Miejsce zakwaterowania: gospodarstwo agroturystyczne Ranczo w miejscowości Wrąbczynek w pokojach wieloosobowych.
Cena: 100 zł / osoba z niepełnosprawnością, w przypadku zgłoszenia wraz z asystentem – asystent nie ponosi żadnych kosztów.

Aby wziąć udział w wyjeździe należy wypełnić i przesłać deklarację uczestnictwa, która znajduje się na stronie internetowej Fundacji do dnia 1.04.2015. W przypadku braku dostępu do internetu prosimy o kontakt telefoniczny: 692 44 51 88. Szczegóły i program wyjazdu: www.fundacja.podrozebezgranic.pl

Zapraszamy!
Zespół Fundacji Podróże bez Granic

Data publikacji: 23.03.2016 r.

Udostępnij

Zachęcamy do zapisania się do Newslettera

Przeczytaj również